Obec Dolany

banner

Speciální velikonoční exkurze na Letišti Václava Havla Praha

banner

Letiště Praha připravilo pro děti i dospělé na 28. a 29. března speciální velikonočním exkurze. Z několika desítek metrů budete moci sledovat přistání a starty letadel i jejich odbavování. Poznáte zázemí mnoha zajímavých pracovních profesí a podíváte se do míst, kam se běžní cestující nedostanou. Navíc je pro děti na závěr exkurze připraveno velikonoční překvapení.

Děti od 3 let do 4 let mají prohlídku zdarma. Dospělí 250,- Kč, dítě od 5 let 150,- Kč.

Exkurze se musí rezervovat a platí se přímo na místě. Parkování bude před terminálem 3 pro účastníky exkurze za 50,- Kč (při placení exkurze je nutné nahlásit, že jste přijeli autem).

Tyto exkurze začínají na Terminálu 3 a je nutné se na ně předem registrovat zde: https://www.prg.aero/velikonocni_exkurze

Hana van der Hoeven
Vedoucí týmu CSR

Letiště Praha, a. s.

Datum vložení: 19. 3. 2024 12:58
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2024 15:13

Multifunkční hřiště

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Multifunkční hřiště

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, neděle 28. 4. 2024
oblačno 21 °C 6 °C